Autoryzowany punkt sprzedaży ? market ? a może Internet ? Gdzie kupić myjkę ciśnieniową ?

 

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Państwu przedstawić kilka cennych informacji, co warto wiedzieć przed zakupem myjki ciśnieniowej do użytku domowego, czy profesjonalnego. Opowiemy o wadach i zaletach różnych kanałów sprzedaży, aby zastanowić się czy nie warto skorzystać czasem z wiedzy specjalistów, aby zakupione urządzenie posłużyło nam na lata.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie myjki ciśnieniowej ?

 

Przeznaczenie – przed zakupem warto zastanowić się do czego będziemy stosować dane urządzenie. Jeśli ma służyć do drobnych prac jak np. umycie auta raz w tygodniu, roweru, czy mebli ogrodowych, spokojnie wystarczy myjka do zastosowań domowych. Natomiast jeśli chcemy ją wykorzystywać systematycznie i dłużej ma pracować np. regularne czyszczenie maszyn rolniczych, sprzętu budowalnego, czy samochodów dostawczych, to tutaj zalecamy serię profesjonalną na zimną lub gorącą wodę. Przy wyborze myjki profesjonalnej warto szczegółowo omówić ze specjalistą zakres prac, aby dobrać najbardziej optymalne urządzenie.

Marka – czy marka urządzenia jest ważna podczas zakupu ? Nie ma na te pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Większość klientów wybiera właśnie znane marki, które są widoczne w telewizji, czy Internecie, ponieważ budzi to większe zaufanie kupującego. Często jednak jest tak, że mniej znany producent może mieć w swojej ofercie lepszej jakości urządzenie i po konkurencyjnej cenie. Ponieważ mniej np. wydaje na działania marketingowe niż znany producent.

Parametry – do najważniejszych parametrów myjek ciśnieniowych należą: ciśnienie urządzenia, wydajność wody, długość węża i przewodu, z jakich elementów wykonana jest myjka, jakie akcesoria są w komplecie lub co można dokupić dodatkowo. Parametry powinny zostać dobrane do zastosowania. Dlatego tak ważne jest tutaj fachowa wiedza sprzedającego.

Serwis – jest to kolejny ważny element podczas zakupu naszej myjki ciśnieniowej. Warto się dopytać sprzedawcy, jeśli mamy z kim porozmawiać, jak będzie wyglądać serwis w razie ewentualnego zepsucia urządzenia i w jakim czasie urządzenie zostanie rozpatrzone. Również warto zapytać sprzedawcy, czy to jest myjka do ewentualnych napraw czy jednorazówka, która jak nam się zepsuje to będzie do wyrzucenia.

 

Czego nie dowiesz się w Internecie lub w markecie podczas zakupu myjki ciśnieniowej ?

 

Zakupy w Internecie w dzisiejszych czasach są szybkie i bezproblemowe. Ale czy na pewno dotyczy to zakupu urządzeń myjących, które ma Ci posłużyć na dłuższy czas ? Podczas zakupu w Internecie na pewno nie masz możliwości zobaczenia na żywo urządzenia i obejrzenia z jakich np. elementów jest wykonana myjka ciśnieniowa, czy porozmawiania ze sprzedającym, który doradził by Ci urządzenie spełniające Twoje oczekiwania i zastosowanie. Do minusów zakupu w Internecie można zaliczyć również serwis w okresie gwarancji, gdy coś się stanie z naszym urządzeniem. Nie zawsze jest to łatwa droga, a dodatkowo ponoszenie dodatkowych kosztów poprzez wysyłkę.

W markecie budowalnym natomiast, czy sklepie wielobranżowym jest wiele produktów i często jedna osoba, odpowiada za tysiące przedmiotów sprzedawanych o których nie ma pojęcia. Są tylko po to aby, wskazać miejsce gdzie jest dane urządzenie lub znają podstawowe parametry urządzenia. Często nie doradzą tak jak zrobi to specjalista, który na co dzień tylko sprzedaje tego typu urządzenia.

 

Gdzie warto kupić myjkę ciśnieniową ?

 

Z dostępnych kanałów sprzedaży, polecamy zakup w autoryzowanym punkcie sprzedaży, gdzie otrzymamy od sprzedawcy nie tylko dobrany produkt do oczekiwań i zastosowania, ale również fachową wiedzę, jak stosować dane urządzenie, aby pracowało według zaleceń producenta i starczyło nam na dłuższy czas. Taki specjalista również zaproponuje akcesoria, czy chemię przydatną podczas mycia, aby szybciej i skutecznie czyścić daną powierzchnie lub rzecz.

W autoryzowanym punkcie sprzedaży jest możliwość również przetestowania urządzenia przed zakupem, czego nie ma, kupujący przez Internet, czy oglądając w markecie budowlanym.

Kolejnym atutem zakupu w autoryzowanym punkcie sprzedaży jest serwis dostępny głównie na miejscu w punkcie sprzedaży. Nie ma potrzeby wtedy wysłania produktu gdzieś w Polskie i czekania nie wiadomo ile na weryfikację stanu urządzenia. Specjalista w punkcie sprzedaży wytłumaczy Państwu również jak przedstawiają się koszty późniejszych napraw po gwarancji i czy jest sens kupić te urządzenie do danego zastosowania, czy może warto wybrać inne trochę droższe, ale mniej kosztowne przy ewentualnych naprawach.

 

Jeśli interesuje Cię zakup myjki ciśnieniowej w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży zapraszamy do umówienia się na spotkanie ze specjalistą. Doradzimy Ci najlepsze urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo dobierzemy Ci chemię, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość czyszczenia.

 

Autoryzowany Punkt Sprzedaży. Zakład Usługowo Handlowy Czesław Dalecki. Ciechanów ul. Niechodzka 7

Tel. 602277060, e-mail: czeker@wp.pl

 

 

 

Autor: Marcin Dalecki

 

Leave Reply