Nowości

Nowości w naszej ofercie 


Usuwanie Plam Olejowych (I12) – 1L

 

Skoncentrowany preparat do czyszczenia powierzchni betonowych z substancji ropopochodnych. Unikatowa receptura wykazująca silne działanie usuwające oleje i smary z głębokich warstw mytej powierzchni.

Przedstawiamy I12 Usuwanie plam olejowych, doskonałe rozwiązanie do czyszczenia wszelkich powierzchni betonowych. Ta skoncentrowana formuła została zaprojektowana, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi i najgłębszymi plamami oleju i tłuszczu, które nagromadziły się w czasie. Nasza unikalna formuła została naukowo opracowana, aby rozbić i skutecznie usunąć substancje ropopochodne z powierzchni betonowych z łatwością. Produkt I12 Usuwanie plam olejowych jest niezwykle skuteczny, niezawodny i szybko działający, zapewniając łatwy sposób na utrzymanie domu lub firmy w czystości i porządku.

 

 

 

 

 


 

Mycie Maszyn (A10) – 1L

 

Wysoce skoncentrowany alkaiczny preparat myjący zalecany do mycia maszyn rolniczych. Efekt gęstej piany, skutecznie i szybko usuwa trudne zabrudzenia.

A10 MYCIE MASZYN ROLNICZYCH to doskonały wybór dla każdego, kto chce bezpiecznie wyczyścić swoje maszyny rolnicze. Nasz wysoce skoncentrowany alkaliczny środek czyszczący został zaprojektowany tak, aby skutecznie i szybko usuwać trudne zabrudzenia dzięki efektowi gęstej piany. Ten produkt nie tylko zaoszczędzi Ci czas, ale wymaga mniejszego wysiłku, dzięki czemu praca przy czyszczeniu maszyn jest znacznie łatwiejsza. Używaj go samodzielnie lub z myjką ciśnieniową, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty! A nasza unikalna formuła zapewnia, że Twoje maszyny pozostaną czyste bez żadnych niebezpiecznych pozostałości, a Twój sprzęt rolniczy został wyczyszczony prawidłowo.

 

 

 

 

 


Czyszczenie Tapicerki (M11) – 1L

 

Preparat do ekstrakcyjnego i ręcznego prania tekstylnych tapicerek oraz dywanów. Efekt delikatnej piany o wysokiej zdolności penetracji tkanin. Produkt o przyjemnym owocowym aromacie odświeżającym i neutralizującym nieprzyjemne zapachy.

Przedstawiamy M11 Płyn do czyszczenia tapicerki, doskonałe rozwiązanie do trudnych zadań w czyszczeniu dywanów i tapicerek! Nasz produkt charakteryzuje się delikatnym działaniem pieniącym, które zostało specjalnie zaprojektowane, aby penetrować tkaniny głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz oczekiwać niesamowitych rezultatów bez uszkadzania materiału lub kolorów tapicerki! Posiada super przyjemny owocowy aromat, który pomaga neutralizować wszelkie nieprzyjemne zapachy utrzymujące się w powietrzu. Nadszedł czas, aby przestać się bać prac związanych z czyszczeniem tkanin i zacząć się nimi cieszyć dzięki temu innowacyjnemu produktowi M11!

 

 

 

 


Czyszczenie Pojazdów – Truck Cleaner (I11) – 1L

 

Wysoce skoncentrowany, alkaliczny preparat myjący zalecany do czyszczenia pojazdów ciężarowych. Efekt gęstej piany, która silnie reaguje z trudnymi zabrudzeniami. Unikalny skład pozwala skutecznie usunąć także zabrudzenia ropopochodne. Wykazuje optymalne działanie bez względu na twardość i temperaturę wody. Łatwy w zastosowaniu produkt jednofazowy.

Wysoce skoncentrowany, alkaliczny preparat myjący zlaecany do czyszczenia pojazdów ciężarowych. Efekt gęstej piany, która silnie reaguje z trudnymi zabrudzeniami. Unikalny skłąd pozwala skutecznie usunąć także zabrudzenia ropopochodne. Wykazuje optymalne działanie bez względu na twardość i temperaturę wody. Łatwy w zastosowaniu produkt jednofazowy.