Myjki ciśnieniowe

W naszej ofercie szeroka gama myjek ciśnieniowych do zastosowań zarówno domowych jak i profesjonalnych. Jedyny taki profesjonalny punkt sprzedaży w Ciechanowie myjek ciśnieniowych. Wieloletnie doświadczenie. 

Sprzedajemy tylko sprawdzone marki: KARCHER, NILFISK, COMET.

– Myjki ciśnieniowe zimno i gorącowodne

– Myjki ciśnieniowe profesjonalne

– Myjki ciśnieniowe domowe

Kärcher – globalnie działająca niemiecka firma rodzinna z siedzibą w Winnenden, znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata.

Nilfisk – oferuje obecnie szeroką gamę wysokiej jakości produktów do sprzątania i sprawdzoną ofertę usług posprzedażowych dla firm sprzątających. Nasza główna linia produktów obejmuje urządzenia do pielęgnacji podłóg, odkurzacze i myjki wysokociśnieniowe oraz szeroką gamę domowych odkurzaczy i myjek wysokociśnieniowych dla konsumentów na całym świecie.

Comet – to międzynarodowa korporacja oparta na silnych markach światowych sław, której data założenia sięga roku 1959. Z trzema działami produkcji, wieloma oddziałami i dużą liczbą dystrybutorów, funkcjonuje w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie. Oprócz Włoch, gdzie firma umocniła swoją pozycję absolutnego prestiżu, Comet jest bardzo aktywny na rynkach europejskich i światowych. Firma jest wiodącą marką na swoim kontynencie i większą część obrotu dokonuje na tym obszarze.

Oprócz sprzedaży prowadzimy również serwis urządzeń w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Słowa kluczowe: Myjki Ciechanów, Myjki ciśnieniowe Ciechanów, Tanie myjki Ciechanów, Myjki karcher, Myjki Karcher Ciechanów, Myjki Nilfisk, Myjki Comet, Myjki do domu, myjki do firmy, myjki zimnowodne, myjki gorącowodne.